AKTUALNOŚCI

Świadomość Twoją Tarczą

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w mobilnym punkcie „Świadomość Twoją Tarczą”, który pojawi się w miejscowości Turek  w dniu 17 września 2019 r. w godzinach 10.00 – 16.00. – na terenie OSiR przy ul. Armii Krajowej 1  

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Uczestnicy wydarzenia będą mogli uzyskać informacje prawne nt. przestępstw przeciwko osobom starszym oraz nielegalnym praktykom firm pożyczkowych i niedozwolonym działaniom firm windykacyjnych, niealimentacji, przemocy domowej.

Jednocześnie uzyskają rzetelne informacje związane z dochodzeniem roszczeń cywilnoprawnych (odszkodowanie i zadośćuczynienia) przez osoby pokrzywdzone przestępstwem oraz wziąć udział w mini szkoleniu z zakresu psychologii.

Dodatkowo zostaną poinformowani, gdzie mogą zgłaszać się ze swoimi problemami prawnymi we wskazanym zakresie.

Zachęcamy wszystkich do udziału w szkoleniach! Na jednym z nich uczestnicy zdobędą umiejętności kształtowania odpowiednich postaw i radzenia sobie z sytuacjami stresującymi i niosącymi ryzyka, zaś na drugim zdobędą wiedzę nt. praw pokrzywdzonego.

Harmonogram wydarzenia

10.00 – 12.00 start wydarzenia- możliwość uzyskania informacji prawnej;

12.00 – 13.00  prelekcja nt. „Prawa pokrzywdzonego w postępowaniu karnym”;

13.00 – 14.00 mini szkolenie pt. „Kształtowanie odpowiednich postaw i radzenie sobie z sytuacjami stresującymi, niebezpiecznymi i niosącymi ryzyka”;

14.00 – 16.00 możliwość uzyskania informacji prawnej.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!! Będziemy wdzięczni za rozpropagowanie informacji o wydarzeniu!

Świadomość Twoją Tarczą to kampania informacyjno – promocyjna realizowana przez Fundację Cognitio, współfinansowana ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwość.

zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.