AKTUALNOŚCI

UWAGA!!

SZANOWNI PAŃSTWO, DNIA 02.06.2019 R. MUZEUM MIASTA TURKU BĘDZIE NIECZYNNE. W TYM DNIU ZAPRASZAMY NA „DZIEŃ DZIECKA I RODZINY”, KTÓRY ODBĘDZIE SIĘ NA TERENIE OSIRu, UL. ARMII KRAJOWEJ 1, TUREK IMPREZA ROZPOCZNIE SIĘ O GODZ. 14.00 SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA STOISKO MUZEUM!!

Czytaj dalej

GRA MIEJSKA - POZNAJEMY ZAWODOWCÓW!

Wszystkie szczgóły dostępne na stonie  http://cwrkdiz-konin.pl/gra-miejska-2-edycja/

Czytaj dalej

Uwaga! Ogłoszenie wyników losowania!

Mamy przyjemność poinformować, że spośród wszystkich uczestników, którzy zostawili poprawnie wypełnione zgłoszenie, podczas "Nocy muzeów" w  dniu 18.05.2019 r., wylosowaliśmy: Aleksandrę Gonczarewicz, Lenkę Hyży, Aleksandrę Skałę, Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do nas po odbiór upominków. 

Czytaj dalej

Noc Muzeów po raz siódmy!

Kolejna Noc Muzeów już za nami. W tym roku to już siódma noc, która odbyła się 18 maja w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera. Noc Muzeów polega na udostępnianiu wszelakich instytucji kultury, w wybranym dniu, w godzinach nocnych i bezpłatnie. W tym roku w Turku mogliśmy uczestniczyć w spotkaniu autorskim z Markiem Tomalikiem – podróżnikiem, pisarzem, publicystą....

Czytaj dalej

„Amerykańskie klimaty” - otwarcie

Dnia 10 maja w Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera miał miejsce wernisaż autorskiej wystawy fotograficznej pana Karola Budzińskiego. Autor urodzony w Pyzdrach, obecnie mieszka w Poznaniu, a fotografią zajmuje się od 30 lat. W tym czasie dostał swój pierwszy aparat fotograficzny. Jeszcze wtedy nie wiedział, że fotografia stanie się jego pasją i sposobem na życie oraz spełnieniem marzeń. Od tego czasu...

Czytaj dalej
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.