AKTUALNOŚCI

ZASADY ZWIEDZANIA OBOWIĄZUJĄCE W OKRESIE ZAGROŻENIA COVID-19

MUZEUM MIASTA TURKU IM. JÓZEFA MEHOFFERA ZASADY ZWIEDZANIA OBOWIĄZUJĄCE W OKRESIE ZAGROŻENIA COVID-19 Zwiedzający obowiązani są do przestrzegania ,,Regulaminu zwiedzania muzeum” oraz poniższych zasad wprowadzonych w związku z pandemią.   W muzeum może jednocześnie przebywać maksymalnie 12 osób zwiedzających. Osoby niepełnoletnie mogą przebywać na terenie muzeum wyłącznie w towarzystwie osoby dorosłej. Osoby przebywające na terenie...

Czytaj dalej

Muzeum otworzyło dla Państwa swoje drzwi.

Od dnia 25 maja 2020 roku Muzeum Miasta Turku im. Józefa Mehoffera ponownie otworzyło dla Państwa swoje drzwi. Jednak ze względu na zagrożenie epidemiologiczne zostały zmienione godziny otwarcia Muzeum, które przez okres przejściowy będzie czynne w następujące dni do odwołania: Poniedziałek:  7.30 – 15.30 Wtorek – piątek:  8.00 – 19.00 Sobota i niedziela...

Czytaj dalej

Świecznik z masy solnej

Zapraszamy wszystkich na warsztaty z masy solnej. Warsztaty - "świecznik"  

Czytaj dalej

Kwiatki z masy solnej

Zbliża się Dzień mamy, zapraszamy wszystkich na warsztaty, może kogoś zainspirują do wykonania własnoręcznego prezentu ❤️🤗 Warsztaty - "kwiaty"  

Czytaj dalej

TRZY SZTUKI W ANTARKTYCE - film

TRZY SZTUKI W ANTARKTYCE To bezprecedensowe przedsięwzięcie w polskiej kulturze, sztuce i świecie mediów. Pierwszy w historii artystyczny rejs jachtem żaglowym polskich twórców do Antarktyki, a tam niezwykłe wydarzenia, transmitowane na antenie Polskiego Radia. Ekspozycja wystawy w Muzeum Miasta Turku, zrealizowana została we współpracy z Agencją Zegart.  

Czytaj dalej
zrozumiałem X
Ta witryna korzysta z plików cookie. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce cookie.